Vega Kart - İşletme Kayıt Formu

İşletmenizi Ekleyebilmek İçin Lütfen Kayıt Olun. Kayıt Olduktan Sonra Sisteme Giriş Yapabilirsiniz.
İşletme Kayıt Rehberine Göz Atabilirsiniz.

 

 

dijital reklamSizin İçin Neler Yapıyoruz ?

Vega kart olarak sizler için neler yapıyoruz.Türkiye’de bulunan  Vega kart abonelerine düzenli olarak e-mail veya cep telefonuna mesaj yolu ile reklamınız yapılmaktadır. Ayrıca Sosyal ağlar üzerinden sürekli reklamlarınızı yapıyoruz.Bu reklamlar işletmeniz yerel bir işletme ise sadece o bölgede yaşayan kişilere gösterilmektedir. Google üzerinden reklamınızı yapıyoruz şirketimiz tarafından verilen reklam larda bulunduğunuz bölgede sizin işletmeniz ile alakalı aranma yapıldığı an sitemizde kayıtlı işletmeler Google tarafından reklam olarak gösterilmektedir.

Restaurantlar için komisyonsuz online sipariş Vegapaket.Oteller için komisyonsuz online rezerve Vegaotel reservasyon sistemi online olarak 2020 yılı icerisinde hizmete girecektir.


reklam butcesiÜcretlendirme

Vegacard işletmesi olmak tamamen ücretsizdir. Şirketimizin tek şartı Vegakart üyelerilerine sizlerden alışveriş yaptığında veya hizmet aldığında bir indirim oranı belirlemenizdir. Vegacard üye işyerlerinden herhangi bir komisyon almamaktadır. Vegacard sponsor firmalardan ve yatırımcı firmalardan kaynak sağlamaktadır.

 

 

 


soru isaretiKimlerin Reklamını Yapamıyoruz ?

Sabit bir adresi olmayan (ofice vs) hiç bir işletmenin reklamını yapmamaktayız. Sadece internet üzerinden alışveriş yapılan sitelerin reklamını yapmamaktayız. Online alışveriş siteleri güvenlik sertifikası olmayan tanınmayan bilinmeyen şirketlerin işletme üyeliği kabul edilmemektedir.

Vegacard İşletme Kullanıcı

Please enter the name!

Please provide an username!

Invalid Input

Please provide a valid e-mail!

Retype the e-mail!

Please enter a password!

Retype the password!

Vegacard Bilgileriniz
     
     
     
   

 

 

İsim Soyisim

 

 

Son Kullanma

Etkin bir aboneliğiniz yok

 

 

Vegacard No

veya