Vega Kart - İşletmeler İçin
Giriş
 
VegaCard İşletmeler

Vegacard Kulübüne Neden Üye Olmalısınız?

Vegacard 1 milyondan fazla vegacard sahibine sizlerin reklamını tamamen ücretsiz yapar. Bunun karşılığında sizlerden sadece sizlerin seçmiş olduğu indirim oranı ile indirim yapmanızı ister. Ayrca indirim oranını ve vegacard kabul etme gününü siz belirliyeceksiniz , ister haftanın 7 günü ister 5 günü kabul edin bu tamamen sizlere bağlıdır. Özel günlerde kabul edip etmemek tamamen size bağlıdır.

VEGACARD reklam vermek için zaman şartı yoktur istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Vegacard normal reklamlarından farklı olarak sizin talebiniz üzerine sizler icin sizin özel günleriniz özel partilerinizi özel promasyon satışlarınızı anlatan özel reklam hazırlar ve bu tamamen ücretsizdir ayrtıntılar için bkz.....

Vegacard kulübüne nasıl üye olurum diyorsanız Aşağıdaki 3 seçenekten 1 tanesini seçmeniz yeterlidir.

VegaCard işletmelerin müşteriye daha kolay ulaşmak,kendine sadık müşteriler ve çalışanlar sağlamak kısaca ürün satışlarını arttırmak için etkili bir sistemdir.

                         

 VegaCard kayit olmak icin Tiklayiniz                         VegaCard daha fazla bilgi almak icin Tiklayiniz Biz sizi arayalim
 
Reklamınızı Nasıl Yapıyoruz

VEGACARD...

Vegacard, satışın azaldığı ve rekabetin arttığı zorlu işgücü piyasasında işletmenizin şansını arttıracak ve devamlılığını sağlıyacaktır. Hiçbir yatırım yapmadan, Vegacard mecraları ile reklamınızı yapın ve geniş kitlelere ulaşın. İşletmenizin; iletişim konum bilgisini, ürün -hizmet, fotoğraf ve vidolarını paylaşın. Hiçbir yatırım yapmadan, ürün hizmetlerinizi tanıtın, alışveriş hacminizi ve cironuzu arttırın. Vegacart sürekli olarak kendi platformu ile ilgili sosyal medya reklamları ile tanıtılmaktadır. Bu sayede sistemimize kayıtlı üye işyerleri sürekli olarak reklamlardan faydalanmaktadır.

İşletme ile Müșteri ilișkisini güçlendirir. Duyurular, haberler, avantajlar ve etkinlikler ile müșteri kitlesine çok daha kolay ulașır.

İŞLETMENİZİ HEMEN KAYDEDİN

İŞLETMENİZİ TANITIN

Siz değerli Vegacard Üye İşyerleri için planlanıp, tasarlanan ve geliştirilen Vegacard ile işletmeniz bir adım önde olacak. İşletmenizi sistemize kaydederek , firmanızın ürünlerini fotoğraflarını ücretsiz olarak yayınlayın. Firmanız websitemizde ve mobil uygulamamızda binlerce kez ziyaret edilsin.

Biz Sizi Arıyalım
İşletme Formu
Özel Reklam Vermek İsterseniz
Özel Reklamlarimiz  cok yakin zamanda hizmete girecektir.

Vegacard İşletme Kullanıcı

Please enter the name!

Please provide an username!

Invalid Input

Please provide a valid e-mail!

Retype the e-mail!

Please enter a password!

Retype the password!

Vegacard Bilgileriniz
     
     
     
   

 

 

İsim Soyisim

 

 

Son Kullanma

Etkin bir aboneliğiniz yok

 

 

Vegacard No

veya